Koala Evlat Edinin

Koala, Avustralya’nın yaşayan simgesi haline gelmiştir. Koala, gri-kahverengi kalın bir kürkle kaplı, oldukça sevimli bir canlıdır. Büyük glider ve halka kuyruklu possu ile beraber okaliptüs yaprakları ile beslenerek yaşayabilen üç memeli türünden biridir. IUCN (Uluslararası Doğa Koruma Birliği) Kırmızı Listesi’nde yer alan koalalar ‘hassas’ düzeyde tehdit altında türler arasındadır.

Doğum Günü, Yeni İş Tebriği, Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Gü gibi  özel gününe, kendinize ya da sevdikleriniz için bir koala evlat edinerek onlara harika bir hediye verebilirsiniz ve çalışmalarımıza destek olabilirsiniz.

- 50 TL bağışınızda; e-sertifikanızı tasarlayabilir ve anında e-posta adresinize gönderebilirsiniz.

- 100 TL bağışınızda; e- sertifikanız ile birlikte, sertifikanızın isme özel hazırlanmış halini basılı olarak belirteceğiniz adrese gönderiyoruz.

185 TL bağışınızda; e- sertifikanızın yanı sıra isme özel hazırlanmış basılı sertifikanızla birlikte deniz kaplumbağası peluş oyuncağınızı belirteceğiniz adrese gönderiyoruz.

- 200 TL bağışınızda isme özel hazırlanmış basılı sertifikanızla birlikte deniz kaplumbağası peluş oyuncağınızın yanı sıra kalp şeklinde, kır çiçeği tohum topunu belirteceğiniz adrese gönderiyoruz.

NOT: Koala peluş oyuncağı ne yazık ki stoklarımızda kalmamıştır.

185 TL ve üzeri bağışlarınızda Koala peluş oyuncağı yerine Deniz Kaplumbağası peluş oyuncağı göndereceğiz.

ÖNEMLİ UYARIWWF-Türkiye ofisi olarak çalışmalarımıza ofis dışından devam ediyoruz. Haftada sadece 1 gün kargo hazırlayabiliyoruz. 100 TL ve üzeri bağışlarınızda adresinize gönderdiğimiz paketlerinizi her hafta Çarşamba günü yola çıkarabileceğiz. (Salı günü saat 17:00'dan sonraki işlemleriniz bir sonraki hafta Çarşamba günü gönderilecektir.) Paketinizin Yurtiçi Kargo tarafından çıkışı yapıldıktan sonra belirttiğiniz irtibat numarasına paketinizin takip numarası iletilecektir. Bu süreyi kısaltmak, siparişlerinizi size olabilecek en erken zamanda ulaştırmak için çalışıyoruz.

 Bağış işleminiz sonrasında online sertifikalarınızı düzenleyebilir ve e-posta adreslerinize anında gönderebilirsiniz.

Desteğiniz için şimdiden teşekkürler!

 

*Bu bölümden yalnızca bireysel destekçilerimizin bağışları kabul edilir.

Bireysel bağışlar için Meltem Gökçen ile iletişime geçebilirsinizmgokcen@wwf.org.tr

Okul ve Kurum adına bağışlar için Maya Beard ile iletişime geçebilirsiniz. mbeard@wwf.org.tr

Sertifika Tipini Seçiniz

Tek Seferlik Destek Tutarınız:

200 TL
185 TL
100 TL
50 TL

Diğer Tutar:

* Minimum 50 TL