DÜZENLİ BAĞIŞ

DÜZENLİ BAĞIŞ

  • 250TL
  • 300TL
  • 400TL
  • KENDİ İSTEDİĞİNİZ TUTARI GİRİN (TL)

Sizlerin değerli destekleri; insanın doğayla uyum içinde yaşadığı, sürdürülebilir bir gelecek hayalimizi güçlendiriyor. Teşekkür ederiz!

DÜZENLİ BAĞIŞ

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak sizinle #BirlikteMümkün.

Aylık düzenli bağışçı olarak yaban hayatı ve doğal alanların koruyucusu olabilirsiniz!

Doğa Koruma Yolculuğumuz

Dünyamız hem iklim krizi hem de biyolojik çeşitlilik kriziyle karşı karşıya. Geçen her bir dakikanın ne kadar önemli olduğunu biliyor; yaban hayatı ve doğal alanların korunması, tatlı su kaynaklarının sürdürülebilir kullanımı ve yeşil iyileşme için var gücümüzle çalışıyor, av turizmi, ormansızlaşmanın önüne geçilmesi ve iklim değişikliğinin daha yıkıcı boyutlara gelmemesi için karar vericiler ve iş dünyasını etkileyecek savunu faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Doğayla uyumlu bir gelecek için siz de çalışmalarımıza destek olabilirsiniz.

Desteklerinizle hayat bulan çalışmalarımızdan örnekler

DENİZ KAPLUMBAĞASI KORUMA ÇALIŞMALARI

Adana Akyatan Yaban Hayatı Geliştirme Sahası’nda bugüne kadar yaklaşık 6.000 yuvadan 250 binin üzerinde yavru yeşil deniz kaplumbağısının denize ulaşmasına destek olduk. Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YABAN HAYATI DANIŞMA HATTI

Yardıma muhtaç yaban hayvanları için gelen ihbarlara tür hakkında bilgilendirme, doğru müdahale ve hayvanın teslim edilebileceği merkezler konusunda yardımcı oluyoruz. Bugüne kadar mevsimsel olarak 2000’den fazla ihbarı cevapladık. Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İKLİM VE ENERJİ ÇALIŞMALARI

1,5 °C ile uyumlu iklim hedefleri için çalışıyor, biyoçeşitlilik ve insan yaşamını gözeten iklim ve enerji politikalarının hayata geçmesi için mücadele ediyoruz. Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.