KURUMSAL İŞBİRLİĞİ

KURUMSAL İŞBİRLİĞİ

WWF-Türkiye olarak, gezegenimiz için sağlıklı bir geleceğin sivil toplum, iş dünyası ve kamu işbirliğiyle  #BirlikteMümkün olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda, kurumlarla doğa koruma projeleri yürütüyor, Yeşil Ofis Programı ile ekolojik ayak izimizi küçültmek üzere çalışıyor, hediyeleşme kültürünü değiştirmek üzere tek seferlik bağış programları yürütüyor, kurumlar ile doğa atölyeleri gerçekleştiriyoruz.

Uzun yıllara varan proje yönetimi deneyimi ve küresel bir ağdan beslenen teknik uzmanlığımız ile bir yandan şirketleri Paris İklim Anlaşması, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, Bilim Temelli Hedefler Girişimi gibi ekonomiyi de yakından etkileyen küresel süreçlerle tanıştırıyor, bir yandan da üretim yöntemlerini, ürün ve tedarik zincirlerini doğa dostu yeni ekonomik anlayışa uygun hale getirmelerine, döngüsel ve sürdürülebilir bir marka olmalarına destek oluyor, yol gösteriyoruz. 

Web sitesi üzerinden kurumsal bağış kabul edemediğimizi önemle hatırlatmak isteriz. Evlat Edinme bağışı, kurumsal bağış ve proje işbirliği talepleriniz için kurumsaliliskiler@wwf.org.tr adresinden bize ulaşabilir, işinize doğayı katmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.