DOĞUM GÜNÜNÜ BAĞIŞLA

DOĞUM GÜNÜNÜ BAĞIŞLA

Bireysel doğum günü kampanyanızı oluşturarak sevdiklerinizin size hediye alması yerine doğa koruma çalışmalarımıza destek olabilir, yeni yaşınızda gezegenimiz için umut dolu bir adım atabilirsiniz.

KAMPANYANI YARAT

DOĞUM GÜNÜNÜ BAĞIŞLA

Bu yıl doğum gününüzü diğerlerinden farklı kılarak doğa için yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Doğum Gününüzü Bağışlayın, İyiliği Gezegenimizle Paylaşın!

Bu yıl doğum gününüzü kutlarken aynı zamanda doğa için yeni bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?

Her yeni yaş, yeni bir  başlangıç demek hepimiz için. Siz de bu sene bireysel doğum günü kampanyanızı oluşturarak, dünyamız için #YeniBirBaşlangıç diyebilir, hediyeleşme kültürümüzü değiştirebilir, sevdiklerinizin size hediye alması yerine doğa koruma çalışmalarımıza destek olmalarını sağlayabilirsiniz.

Doğum günü kampanyası sadece bağış demek değil, aynı zamanda farkındalık da yaratmaktır. Böylece, doğal alanların yok oluşu, biyoçeşitlilik, yaban hayatının korunması, iklim krizi gibi dikkat çekmek istediğiniz sorunları çevrenize de duyuyarak harekete geçmelerini sağlamış olursunuz. Siz de birkaç dakikanızı ayırarak kampanyanızı açabilir, bu iyilik hareketine katılabilirsiniz!

Tek yapmanız gereken doğum günü kampanyanızı oluşturmak, arkadaşlarınızı ve tüm sosyal çevrenizi doğum gününüz için bağış yapmaya davet etmek.