Koala Evlat Edinin

Koala, Avustralya’nın yaşayan simgesi haline gelmiştir. Koala, gri-kahverengi kalın bir kürkle kaplı, oldukça sevimli bir canlıdır. Büyük glider ve halka kuyruklu possu ile beraber okaliptüs yaprakları ile beslenerek yaşayabilen üç memeli türünden biridir. IUCN (Uluslararası Doğa Koruma Birliği) Kırmızı Listesi’nde yer alan koalalar ‘hassas’ düzeyde tehdit altında türler arasındadır.

Doğum Günü, Yeni İş Tebriği, Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Gü gibi  özel gününe, kendinize ya da sevdikleriniz için bir koala evlat edinerek onlara harika bir hediye verebilirsiniz ve çalışmalarımıza destek olabilirsiniz.

- 50 TL bağışınızda; e-sertifikanızı tasarlayabilir ve anında e-posta adresinize gönderebilirsiniz.

85 TL bağışınızda; e- sertifikanız ile birlikte, sertifikanızın isme özel hazırlanmış halini basılı olarak belirteceğiniz adrese gönderiyoruz.

170 TL bağışınızda; e- sertifikanızın yanı sıra isme özel hazırlanmış basılı sertifikanızla birlikte özel hediyenizi belirteceğiniz adrese gönderiyoruz.

185 TL bağışınızda isme özel hazırlanmış basılı sertifikanızla birlikte türe özel hediyenizin yanı sıra kalp şeklinde, kır çiçeği tohum topunu belirteceğiniz adrese gönderiyoruz.

ÖNEMLİ UYARI: WWF-Türkiye olarak tedbir amaçlı aldığımız karar doğrultusunda bir süre evden çalışacağız. Bu sürede BASILI SERTİFİKA VE PELUŞ OYUNCAKLI HEDİYE PAKETİ GÖNDERİMLERİNİ GEÇİCİ OLARAK YAPAMAYACAĞIZ. Basılı sertifika, peluş oyuncaklı paket talepleriniz kaydedilecek olup ofisimiz normal çalışma düzenine döndüğünde paketlerinizi size gönderebileceğiz. 

Dijital sertifika tercihi üzerinden bağış yapabilirsiniz. Dijital sertifikalar e-posta adresinize gönderilecektir.

 

NOT: Koala peluş oyuncağı ne yazık ki stoklarımızda kalmamıştır.

170 TL ve üzeri bağışlarınızda Koala peluş oyuncağı yerine Deniz Kaplumbağası peluş oyuncağı göndereceğiz.

Desteğiniz için şimdiden teşekkürler!

 

*Bu bölümden yalnızca bireysel destekçilerimizin bağışları kabul edilir.

Bireysel bağışlar için Meltem Gökçen ile iletişime geçebilirsinizmgokcen@wwf.org.tr

Okul ve Kurum adına bağışlar için Maya Beard ile iletişime geçebilirsiniz. mbeard@wwf.org.tr

Sertifika Tipini Seçiniz

Tek Seferlik Destek Tutarınız:

200 TL
185 TL
170 TL
150 TL
100 TL
85 TL
50 TL

Diğer Tutar:

* Minimum 50 TL