Gergedan Evlat Edinin

Gergedan Evlat Edinin

Gergedanlar, nesli en fazla tehlike altında olan türlerden biri. Bir zamanlar Afrika bozkırlarında ve Asya’nın tropik ormanlarında varlıklarını sürdüren gergedanlar Avrupa’nın ilk insanları tarafından da tanınıyor ve mağara duvarlarına resmediliyordu.

Ancak, günümüzde çok az sayıda gergedan milli parklar ve korunan alanlar dışındaki yerlerde yaşıyor. Boynuz ticareti, gergedanların karşılaştıkları en önemli tehdit olarak karşımıza çıkıyor. WWF’nin gergedanları ve onların yaşam alanlarını korumak için yürüttüğü çalışmalara siz de destek olun.

ÖNEMLİ NOT: Gergedan peluş oyuncağının stoklarımızda KALMADIĞINI üzülerek belirtmek isteriz. 185 TL ve üzeri bağışlarınızda hediye setlerinizde gergedan peluş oyuncağı yerine DENİZ KAPLUMBAĞASI PELUŞ OYUNCAK gönderebileceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

TUTAR SEÇİNİZ

- 50 TL bağışınızda e-sertifikanızı tasarlayabilir ve anında e-posta adresinize gönderebilirsiniz.


- 100 TL bağışınızda sertifikanızın isme özel hazırlanmış halini basılı olarak belirteceğiniz adrese gönderiyoruz.


- 185 TL bağışınızda isme özel hazırlanmış basılı sertifikanızla birlikte türe özel hediyenizi belirteceğiniz adrese gönderiyoruz.

- 200 TL bağışınızda isme özel hazırlanmış basılı sertifikanızla birlikte türe özel hediyenizin yanı sıra kalp şeklinde, kır çiçeği tohum topunu belirteceğiniz adrese gönderiyoruz.