Doğum Gününü Bağışla

Doğum Gününü Bağışla

Doğum Gününüzü Bağışlayın, İyiliği Gezegenimizle Paylaşın!

Bu yıl doğum gününüzü kutlarken aynı zamanda doğa ve insan için yeni bir başlangıcın parçası olmaya ne dersiniz?

Her yeni yaş, yeni bir  başlangıç demek hepimiz için. Siz de bu sene bireysel doğum günü kampanyanızı oluşturarak, dünyamız için #YeniBirBaşlangıç diyebilir, hediyeleşme kültürümüzü değiştirebilir, sevdiklerinizin size hediye alması yerine doğa koruma çalışmalarımıza destek olmalarını sağlayabilirsiniz.

Doğum günü kampanyası sadece bağış demek değil, aynı zamanda farkındalık da yaratmaktır. Böylece, dikkat çekmek istediğiniz bir sorunu çevrenize de duyuyarak harekete geçmelerini sağlamış olursunuz. Siz de birkaç dakikanızı ayırarak kampanyanızı açabilir, bu iyilik hareketine katılabilirsiniz!

Oluşturduğunuz kampanya sayfanızın bağlantısını yakınlarınız ile sosyal medya veya e-posta kanalıyla paylaşarak doğa koruma projelerimizi tanıtabilir ve kampanyanız aracılığıyla doğa için fark yaratabilirsiniz. Unutmayın, #1Kampanya2Mutluluk yaratmak #BirlikteMümkün.

Tek yapmanız gereken doğum günü kampanyanızı oluşturmak ve kampanya bağlantınızı paylaşarak sevdiklerinize haber vermek.

Doğum gününüzde sevginizi gezegenimiz ile de paylaşın ve yeni yaşınızda hem sevdikleriniz hem de doğa için bir değişim yaratın!

 

KAMPANYANI YARAT